Zonnige 1e tuinbeurt 2022
Zaterdag 23 april werd op De Domp en op de Noorderhoek hard gewerkt om onze beide volkstuincomplexen weer netjes te krijgen voor het komende seizoen. Alles ligt er nu weer mooi bij met dank aan meer dan 50 vrijwilligers. Hulde!

Bekijk alle foto's >

Drukbezochte Open Dag 2018

Drukbezochte Open Dag 2018

zaterdag 25 augustus 2018

De jaarlijkse Open Dag van onze vereniging werd zaterdag 25 augustus druk bezocht, de verschillende standhouders van de groene infomarkt deden goede zaken. De Turkse hapjes, Thaise loempia's  en de gerookte vis vielen bijzonder in de smaak en onze vereniging verkocht zelf ook goed in de stand met groenten en fruit. Er meldden zich een aantal belangstellenden voor een volkstuin en wie weet worden dat straks nieuwe leden. Bij de stand van het IVN konden kinderen zien wat er zo al in het slootwater rondom de volkstuinen rondzwemt en er was een echte vogelkijkhut. De bijenvereniging had niet alleen een stand, bezoekers konden ook een kijkje nemen in de eigen bijenstal op de tuin. Pomoloog Auke Kleefstra voorzag menig tuinder van goed advies over het enten, onderhouden en snoeien van fruitbomen. Nieuw op de markt waren het springkussen van de Sneeker Zakenlieden en de kledingbus, ook zij hadden over belangstelling niet te klagen.