Boom gepland samen met de Bijenvereniging
Zaterdag 26 november hebben leden van de Bijenvereniging en de Volkstuinvereniging samen een boom geplant op de tuinen van de Bijenvereniging. Het gaat om een Malus Red Sentinel of Japanse wilde appel. Het is een boom die in het voorjaar kleurrijke bloesem heeft en in de herfst sierappeltjes. Bijen zijn er in elk geval gek op.

Bekijk alle foto's >

Drukbezochte Open Dag 2018

Drukbezochte Open Dag 2018

zaterdag 25 augustus 2018

De jaarlijkse Open Dag van onze vereniging werd zaterdag 25 augustus druk bezocht, de verschillende standhouders van de groene infomarkt deden goede zaken. De Turkse hapjes, Thaise loempia's  en de gerookte vis vielen bijzonder in de smaak en onze vereniging verkocht zelf ook goed in de stand met groenten en fruit. Er meldden zich een aantal belangstellenden voor een volkstuin en wie weet worden dat straks nieuwe leden. Bij de stand van het IVN konden kinderen zien wat er zo al in het slootwater rondom de volkstuinen rondzwemt en er was een echte vogelkijkhut. De bijenvereniging had niet alleen een stand, bezoekers konden ook een kijkje nemen in de eigen bijenstal op de tuin. Pomoloog Auke Kleefstra voorzag menig tuinder van goed advies over het enten, onderhouden en snoeien van fruitbomen. Nieuw op de markt waren het springkussen van de Sneeker Zakenlieden en de kledingbus, ook zij hadden over belangstelling niet te klagen.