Bordergirls in actie
Voor het eerst sinds de corona-crisis waren de bordergirls van onze vereniging weer eens actief. Alle borders rondom het verenigingsgebouw plus bestrating werden opgeschoond door een aantal vrijwillige tuinsters. Na afloop waren er traditiegetrouw lekkere drankjes en tapas.

Bekijk alle foto's >

Zonnig Rasterhoff festival

Zonnig Rasterhoff festival

maandag 10 september 2018

Onze vereniging heeft met een promotiestand op het Rasterhoff festival gestaan afgelopen zondag. Het weer was schitterend, er waren heel veel bezoekers en goede belangstelling voor het huren van een volkstuintje. De nieuwe info-folder werd veel meegenomen. We hopen dat we binnenkort een aantal nieuwe leden welkom kunnen heten.We stonden op een plein waar ook Auke Kleefstra met zijn fruitbomen stond, en de Friese Zadenbibliotheek, Bokashi compostering, Groei en Bloei, Biologische bloembollen en NVB Bijenvereniging met een stand aanwezig waren. Het groenafval van dit festival wordt naar onze tuinen op de Noorderhoek gebracht en zal daar (via de Bokashi-methode) gecomposteerd worden en verwerkt in één van de volkstuinen. Onze voorzitter Ingrid Wagenaar zat  met secretaris Sip de Ree de hele dag in de stand.