Bordergirls 2 keer in actie in juli
Alle borders rondom ons verenigingsgebouw plus de bestrating werden onder handen genomen door de bordergirls van onze vereniging. Zelfs binnen werd gesopt en gedweild. Na afloop waren er traditiegetrouw lekkere drankjes en tapas.

Bekijk alle foto's >

Zonovergoten Open Dag 24 augustus 2019

Zonovergoten Open Dag 24 augustus 2019

vrijdag 30 augustus 2019

Meer dan 200 belangstellenden kwamen zaterdag af op de Open Dag en Groene Infomarkt van onze vereniging. Terwijl de jeugd op het springkussen in actie was of in de kijkhut Turegluur van het IVN zat, werd er volop groenten en fruit van de volkstuinen verhandeld. Ook de kramen met gerookte makreel, Thaise en Turkse hapjes waren aan het eind van de middag helemaal uitverkocht. Als bestuur hebben we verscheidene mensen over de tuinen rondgeleid, we hopen dat een aantal lid wordt. Onze eigen tuinders zaten ondertussen lekker in het zonnetje te genieten van de publieke belangstelling. Ook de pers kwam langs, eerder in de week al Omrop Fryslân, en op de dag zelf een fotograaf en journalist van de Leeuwarder Courant. Het leverde een mooi artikel op in de LC van maandag 26 augustus.