Werkbezoek bestuur aan Roden en Buitenpost
Woensdag 17 augustus bracht het bestuur van onze vereniging een werkbezoek aan de collega's van de Volkstuinvereniging in Roden. Na de lunch werden de tuinen van de Kruidhof in Buitenpost bezocht.

Bekijk alle foto's >

Jaarvergadering 2022 uitgesteld

zondag 16 januari 2022

 De geplande jaarvergadering van onze vereiging op 28 januari 2022 is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Dit vanwege de Corona-maatregelen. Geprobeerd wordt om de vergadering in maart of april te houden. De data daarvoor zijn gereserveerd. Zodra we meer weten worden de leden op de hoogte gebracht. De kantine blijft voorlopig dicht. 
De financiele jaarstukken liggen ter inzage in ons verenigingsgebouw. Wie van onze leden de stukken wil inzien, kan zich melden bij de winkel tijdens de openingstijden.