Werkbezoek bestuur aan Roden en Buitenpost
Woensdag 17 augustus bracht het bestuur van onze vereniging een werkbezoek aan de collega's van de Volkstuinvereniging in Roden. Na de lunch werden de tuinen van de Kruidhof in Buitenpost bezocht.

Bekijk alle foto's >

Geslaagde Open dag 22 augustus 2015

Geslaagde Open dag 22 augustus 2015

dinsdag 9 juni 2015

Op zaterdag 22 augustus organiseerde onze vereniging weer een Open Dag met een Groene Markt op ons terrein rondom het verenigingsgebouw aan de Christiaan Schotanusstraat te Sneek. Naast een eigen kraam met groenten, fruit en bloemen uit de diverse volkstuintjes waren er stands met info over bijen, Groei en Bloei, IVN en de Vogelwacht Sneek. Boomkwekerij Auke Kleefstra was present evenals De Kleine Prairie met verschillende soorten grassen en Kwekerij De Jonkheer met bijzondere planten. De belangstelling was groot en er was gretig aftrek van de gerookte vis en de lekkere buitenlandse hapjes. Er meldden zich 6 nieuwe leden aan en de verkoop van groenten en fruit in de verenigingsstand leverde maar liefst € 400,-- op. Hulde aan alle vrijwilligers die deze dag mee mogelijk gemaakt hebben.