Bordergirls 2 keer in actie in juli
Alle borders rondom ons verenigingsgebouw plus de bestrating werden onder handen genomen door de bordergirls van onze vereniging. Zelfs binnen werd gesopt en gedweild. Na afloop waren er traditiegetrouw lekkere drankjes en tapas.

Bekijk alle foto's >

Drukke Open Dag 2012

Drukke Open Dag 2012

zaterdag 1 september 2012

Op het tuincomplex van onze vereniging in de wijk De Noorderhoek, ingang parkeerterrein Christiaan Schotanusstraat, werd zaterdag 1 september weer de traditionele Open Dag gehouden. Van 's ochtend 10.00 uur tot 's middags 16.00 uur was het een drukte van belang en werd de kleine markt met diverse standhouders goed bezocht. Veel bezoekers maakten gebruik van de gelegenheid om  onze gedeeltelijk gerenoveerde en deels nieuwe volkstuinen te bekijken. Het bestuur was aanwezig met een informatiestand en uiteraard bestond er ook de mogelijkheid zelf een volkstuin te huren. Dat heeft een aantal nieuwe tuinders opgeleverd! Er is nog steeds een aantal tuinen vrij op de Noorderhoek. Kijk op onze website hoe u zich aan kunt melden of kom langs in ons verenigingsgebouw op zaterdagochtend. De koffie staat klaar!

Klik voor foto's van de bouw van ons nieuwe verenigingsgebouw op de button foto's hierboven!