Boom gepland samen met de Bijenvereniging
Zaterdag 26 november hebben leden van de Bijenvereniging en de Volkstuinvereniging samen een boom geplant op de tuinen van de Bijenvereniging. Het gaat om een Malus Red Sentinel of Japanse wilde appel. Het is een boom die in het voorjaar kleurrijke bloesem heeft en in de herfst sierappeltjes. Bijen zijn er in elk geval gek op.

Bekijk alle foto's >

11 juni stekken- en plantjesruilmiddag

 11 juni stekken- en plantjesruilmiddag

vrijdag 24 juni 2016

Op zaterdagmiddag 11 juni werd van 14.00 tot 17.00 de jaarlijkse stekken- en plantjesruilmiddag van Groei en Bloei Sneek gehouden op het voorterrein bij het clubgebouw van onze vereniging in de Noorderhoek. Een uitgelezen kans om in het bezit te komen van mooie en bijzondere stekken en planten. Helaas was er niet zo veel animo voor de markt. Deelname van zowel de kant van de leden van Groei en Bloei als die van onze vereniging was aan de magere kant. Wellicht heeft de wat late datum daar invloed op gehad, het plantseizoen is in juni eigenlijk al voorbij. Bij de evaluatie nemen we mee om het volgend jaar te vervroegen en er nog meer reclame voor te maken zodat de leden van beide kanten er goed op in kunnen spelen.