Bordergirls 2 keer in actie in juli
Alle borders rondom ons verenigingsgebouw plus de bestrating werden onder handen genomen door de bordergirls van onze vereniging. Zelfs binnen werd gesopt en gedweild. Na afloop waren er traditiegetrouw lekkere drankjes en tapas.

Bekijk alle foto's >

Bestrating rondom tuinkas

Bestrating rondom tuinkas

maandag 10 oktober 2016

In de eerste week van oktober 2016 stond er een grote klus op het programma voor onze vereniging. Empatec begon toen namelijk met het aanleggen van de bestrating rondom de tuinkas naast ons verenigingsgebouw op de Noorderhoek. De afgelopen periode hadden we via via en op Marktplaats de benodigde tegels verzameld en nu was het dus zo ver dat ze gebruikt konden worden. Er is nu een royale bestrating rondom de kas, een verbinding met het terras en een 1.20 m breed pad naar het hoofdpad. Daarvoor moesten nog een paar heggestruiken verplaatst worden. Voordat de herfst straks invalt hebben we de zaak keurig. En volgend jaar hebben we er plezier van!